O.Šilhánek - Štígro.cz

Nehledejte cestu ke štěstí - jděte cestou štěstí!

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/37039/virtual/www/templates/stigro2018/functions.php on line 197

I takto mohou vypadat fotografie Tvé proměnyNa konci představení mého příběhu o trnité cestě k fitness a hubnutí jsem avizoval soutěž, kdy jednu ze čtenářek odměním fotografováním zdarma. Ano, chci odměnit jednu ženu či dívku z Chrudimi a okolí možností nafotit sérii krásných fotografií se zdůrazněním proměny postavy. A to vše zcela zdarma. Odměna za tvrdou práci, kombinaci správného jídelníčku, trpělivosti, pevné vůle a poctivého silového cvičení. Takto získaná nová krásná postava si zaslouží odměnu! Udělejte sama sobě radost! A to například v podobném duchu jako na této ilustrační fotografii. Nepůjde o klasické sbírání „lajků“, ale o sepsání vlastní cesty proměny postavy. Ostatně další podrobnosti dále v článku.

 

Jelikož byl celý týden náročný, trvalo vymýšlení pravidel a podmínek o pár dní déle, než jsem plánoval, a za to se omlouvám. Na druhou stranu jsem jednou odměnil i sám sebe něčím novým a jiným a to kurzem Tradiční Thajské olejové masáže zad, šíje a hlavy. Můj v úvodu zmíněný příběh naleznete zde: Na cestě k lepším fyzickým zítřkům - Můj příběh.

Soutěžíme – pište své proměny!

Máš také svůj vlastní příběh o tom, jak jsi zhubla, poctivě „dřepovala“ nebo „vyrýsovala do plavek“? Případně jsi zvítězila s opačným problémem a nabrala svaly? Jsi přímo chrudimačka nebo z blízkého okolí? Chtěla bys zdokumentovat výsledek své proměny? Proměny založené na správném jídelníčku a poctivém cvičení? Sepiš svůj příběh o tom, jak jsi dokázala dosáhnout svého cíle, vyhrát nad přebytečnými kilogramy, cvičit a získat lepší postavu! Jak jsi řešila jídelníček? Jaké cvičení Ti vyhovuje? Co reakce okolí – měla jsi podporu nebo jsi byla zatracena podobně jako já? Jak dlouho jsi na sobě pracovala a jakých výsledků jsi dosáhla? Co Ti to dalo za případné benefity (zdraví, sebepřijetí, sebevědomí, sebedůvěra,...)? Pochlub se! Jeden NEJ příběh odměním fotografováním zdarma (případně i více příběhů, pokud dojde ke shodnému počtu bodů na prvním místě).

Výhra

 • fotografování zdarma
 • série 15 elegantních (či sexy - dle zájmu) fotografií s důrazem na zdokumentování proměny postavy (glamour, boudoir – dle domluvy,  klidně i fitness tématika)
 • 5 vyretušovaných fotografií navíc vytištěných na lesklém fotopapíru formátu A4
 • fotografování bude probíhat v Chrudimi (září-říjen 2017)

Pravidla soutěže

 • určeno pro ženy a dívky ve věku od 18 let
 • fotografování bude probíhat v Chrudimi dle domluvy
 • uzávěrka soutěže 31.8.2017, vyhlášení vítězky nejpozději 9.9.2017
 • popsání své proměny založené na jídelníčku a cvičení
 • uvedení výchozího stavu na začátku hubnutí, aktuálního stavu po skončení a plánech do budoucna
 • příběh bude zaslán v příloze na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., uveďte do předmětu „Soutěž - proměna“
 • povolené formáty jsou pdf, doc, docx, odt
 • zasláním příběhu dáváte souhlas se zveřejněním vybraných výsledných fotografií a zrevidované verze vítězného příběhu (bude předem zasláno k odsouhlasení pro případné úpravy)
 • vítězný příběh může být zveřejněn pod přezdívkou (pokud nechcete uvádět své jméno)
 • přiměřeně korektní čeština (ať to nejsou samé hrubky)
 • výhra nezávisí na náhodě, ale na duševní zdatnosti soutěžících (bodové hodnocení soutěžní práce dle interních kritérií, výhru získává příběh s nejvyšším počtem bodů)
 • Vaše příběhy nebudou předávány žádné třetí straně s výjimkou vítězného příběhu ve zrevidované verzi zveřejněné pouze zde na webu
 • ze soutěže jsou vyloučeni přátelé autora blogu a jeho rodinní příslušníci
 • autor si vyhrazuje právo soutěž bez náhrady zrušit

Těším se na Vaše příběhy :-)

Pokud byste se chtěli veřejně pochlubit svojí změnou i mimo soutěž, můžete mi svůj příběh zaslat také s žádostí o zveřejnění - nevidím problém s vytvořením rubriky Vaše proměny. Pokud tím pomůžeme dalším čtenářům k odvaze začít nebo novou motivací k pokračování, bude to skvělé!

A pokud na své proměně ještě právě pracujete (vítejte v klubu), nemusíte zoufat. Tuto soutěž si můžeme každý rok zopakovat :-) Ať máme další motivaci na sobě pracovat!